Price: HK$1,662.00
Original Price: HK$2,613.49
| Color | Star White |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Model | Oppo K12s |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 6 Gen4 |
| SKU | sw25081225086409045 |